Hakkımızda

Nevşehir fast food alanında sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetler ile adımızdan sık sık söz ettirmeyi başarıyoruz. Fırın Expres Uçhisar firması olarak alanında uzman ekibimiz ve modern restaurantımız ile aradığınız hizmeti en iyi şekilde sunuyoruz.

Lahmacundan pizzaya, çorba çeşitlerinden kebap çeşitleri kadar pek çok lezzeti bir arada sunuyoruz. Menümüzde hem fast food yemeklere hem de yöresel yemeklere yer veriyoruz. Yemeklerimizi en kaliteli malzemeler ile özenle hazırlıyoruz. Güvenilir yerlerden malzemeler alarak da herhangi bir sorun yaşamanızı engelliyoruz.

Renkli, eğlenceli, şık ve modern restaurantımız ile sevdiklerinizle beraber kaliteli bir şekilde vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Güler yüzlü ve donanımlı çalışanlarımız hizmetlerimizden memnun kalmanız için çok çalışıyor.

İsteğinize göre toplu yemek siparişi de verebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey özel günlerinizden 1-2 gün önce iletişim adreslerimizden bizimle irtibata geçmektir. Sizlerden hangi yemeği istediğinizi, yemeğinizin teslim edileceği adresi ve yemeğinizin hangi tarihte ya da saatte teslim edilmesini istediğinizi gibi gerekli bilgileri alıyoruz. Hazırlıklarımıza hemen başlayarak en kısa süre içerisinde tamamlamaya çalışıyoruz.

Siparişlerinizi her zaman istediğiniz tarihte ve istediğiniz şekilde teslim ediyoruz. Gerekli güvenlik önlemlerini eksiksiz bir şekilde alarak herhangi bir problem ile karşı karşıya kalmanızı engelliyoruz. Yemeklerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ya da yemek siparişi vermek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Size anında dönüş yaparak istediğiniz hizmeti sunuyoruz.